Skip to main content
1

Podrška koja prelazi granice – Bojan pomogao bugarskim kolegama u otvorenju JYSK prodavnice u Sofiji

Datum:

Author: Dora Vujanović, Communications Assistant, JYSK Slovenia, Croatia, BiH and Serbia

Kategorija: Expansion , People

Bojan Madžarac, Helpdesk Supporter za JYSK Sloveniju, Hrvatsku, Bosnu i Hercegovinu i Srbiju uputio se u Bugarsku kako bi pomogao kolegama s otvorenjem nove prodavnice u Sofiji.

Budući da je JYSK u Bugarskoj i Rumunjskoj isti dan otvarao više prodavnica, kolegama iz Helpdesk odjela zatrebala je dodatna podrška kako bi kupci od prvog dana mogli doživjeti najbolje iskustvo kupovine. U pomoć su pozvali Bojana Madžarca, Helpdesk Supportera za JYSK Sloveniju, Hrvatsku, Bosnu i Hercegovinu, i Srbiju koji je tokom deset godina rada u JYSKu bio dio brojnih uspješnih otvorenja.

Upravo su kolege iz bugarskog Helpdesk odjela nedavno pomogli u pripremi otvorenja JYSK prodavnice Prokuplje u Srbiji, zbog čega se Bojan rado odazvao njihovom pozivu.

"Fenomenalan je osjećaj kada možete pomoći kolegama u drugoj zemlji i shvatiti da smo svi zaista jedna velika JYSK porodica. Prije putovanja sam se dobro pripremio i proučio razlike u našim sistemima, radu u Back Officeu i na kasama, tako da mi upoznavanje s opremom i rad u prodavnici nije predstavljalo nikakve poteškoće. Moj zadatak je bio da se pobrinem da sva oprema bude postavljena i da ispravno radi i da pomognem kolegama u svemu što nisu stigli da urade", rekao je.

Iako ne govore istim jezikom, komunikacija s kolegama je bila jednostavna i ugodna, a Sofija je na njega ostavila vrlo dobar utisak.

1 "Saradnja s kolegama iz JYSKa je odlična, a ono što me najviše impresioniralo je mirna atmosfera uprkos uobičajenim izazovima prije otvaranja. Svidjela mi se i Sofija - kombinacija modernih zgrada sa starim je impresivna, kao i vožnja u četiri ili više traka bez označenih linija, što zapravo prilično dobro funkcionira. Osim toga, Sofija ima kvart i rijeku koja se zove Bojana, tako da ne mislim da je moj dolazak uopće bio slučajan."

 

 

 

ZAJEDNIČKA ENERGIJA I ENTUZIJAZAM

Bojan opisuje cijelo ovo iskustvo kao sjajnu priliku za razvoj, učenje i razmjenu iskustava, te je sretan što je svoje znanje i stručnost mogao iskoristiti na najbolji način.

„Zahvalan sam JYSKu na prilici da pomognem kolegama u drugoj zemlji. Kako sam i sam prošao kroz proces rada u maloprodaji, imam prirodnu potrebu da prenesem svoje znanje i olakšam drugima. Posebno mi je značajno znati da moji nadređeni imaju dovoljno povjerenja da me pošalju u drugu zemlju s uvjerenjem da će sve biti urađeno kako treba. Zaista sam uživao upoznajući svoje kolege, razgovarajući i provodeći vrijeme s njima - jer na kraju dana shvatite da se iza različitih jezika i granica krije ista energija i entuzijazam“, zaključio je Bojan.

Latest news

1

100 kvadrata održive inspiracije – JYSK pokazao kako izgleda dom budućnosti

- Posteljina od bambusa, lampa od trstike i klupa od papirnatog konopa pronašle su svoje mjesto u „Održivom stanu za bolje sutra“ kojeg je opremio JYSK, a u kojem će mladi iz SOS Dječjeg sela Hrvatska započeti svoj samostalan život.

1

NAJVEĆI PRIHOD I SNAŽNA POZICIJA NA TRŽIŠTU – JYSK BIH PREPOZNAT KAO LIDER U SVOJOJ KATEGORIJI

- Na Međunarodnom sajmu privrede 100EXPO, održanom u Sarajevu, JYSK je osvojio prvo mjesto po ostvarenim prihodima u svojoj djelatnosti u Bosni i Hercegovini za 2024. godinu.

1

15 GODINA JYSKA U BOSNI I HERCEGOVINI

- Prije petnaest godina JYSK je u Sarajevu otvorio svoju prvu prodavnicu u Bosni i Hercegovini i dočekao svoje prve kupce. Danas ima gotovo 220 zaposlenih i 31 prodavnicu, u kojima kupci mogu uživati u izvrsnim ponudama i inspirativnom konceptu prodavnice.

Komentiraj

Sjeti se pravila ponašanja :)

About JYSK

Careers

JYSK Head Office