Skip to main content
JYSK colleagues on set

KOLEGE POSTAJU ZVEZDE REKLAME ZA JYSKOV 38. ROĐENDAN

Датум:

Author: Martin Fyn Aamand, Head of Communications & PR

Категорија: History , People

Brojni zaposleni učestvovali su u novoj TV reklami za globalno tržište.

U aprilu će biti 38 godina otkako je vlasnik i osnivač JYSKa, Lars Larsen, u Aarhusu u Danskoj otvorio prvu JYSK prodavnicu.

JYSK obeležava taj događaj pokretanjem globalne rođendanske kampanje sa sjajnim ponudama za kupce, a u TV reklami čak se pojavljuju stvarni zaposleni koji su se dobrovoljno javili da provedu jedan dan kao filmske zvezde.

OVDE POGLEDAJTE VIDEOZAPIS O DOGAĐAJIMA IZA KULISA FILMSKOG STUDIJA:

 

A OVDE POGLEDAJTE TV REKLAMU:

 

U DANSKOJ TV REKLAMI POJAVLJUJE SE I SAM LARS LARSEN:

 

Latest news

Enver s kolegama

Enverov put: Fudbalski reprezentativac iz Srbije danas uspešno vodi tim u JYSKovom skladištu u Danskoj

- Nekadašnji reprezentativac i osvajač Kupa Srbije, Enver Alivodić, po završetku uspešne fudbalske karijere svoju sreću je pronašao u JYSKu u Danskoj, gde radi kao Team Leader Operation u Online odeljenju.

Team Leader Operation, Torben Thisgaard celebrate 40 year anniversary

40 godina u JYSKu: „Ovde sam sreo neke od svojih najboljih prijatelja“

- Torben Thisgaard 29. jula. 2025. može da proslavi 40. godišnjicu u JYSKu. Danas radi kao Team Leader Operation u distributivnom centru u Uldumu (DCU), u Danskoj. Međutim, putovanje sa JYSKom je započeo na Selandu sa samo 18 godina.

David Pap-Albert is new Logistics Director at DC Ecser

David Pap-Albert je nov Logistics Director za DC Ečer

- Novi Logistics Director ima za cilj da okupi tim posvećenih pojedinaca i utemelji još fleksibilniji rad logistike.

Komentariši

Ne zaboravi pravila ponašanja :)

About JYSK

Careers

JYSK Head Office